ЉУДИ ПРОВЕЛИ БЕСАНУ НОЋ НА КРОВОВИМА КУЋА: Велики шумски пожар у Италији се шири, школе затворене

Дејана Калинић
Дејана Калинић

22. 09. 2023. у 15:10

ВЕЛИКИ шумски пожар у близини Палерма се шири и угрожава главни град Сицилије, а школе у околним насељима су затворене, преносе данас италијански медији.

ЉУДИ ПРОВЕЛИ БЕСАНУ НОЋ НА КРОВОВИМА КУЋА: Велики шумски пожар у Италији се шири, школе затворене

Фото: Принтскрин/Јутјуб/Guardian News

Становници предграђа Бранкачо провели су бесану ноћ на крововима својих кућа, као што су то већ радили у јулу када је ово подручје такође било погођено шумским пожарима, преноси агенција Анса.

Школе у месту Гратери су затворене, а локални градоначелник Ђузепе Муфолето позвао је становнике да предузму мере предострожности у случају ширења ватре.

Авиони канадери интервенисали су како би спречили ширење пожара у области Палерма.

Пожар је захватио област од Гратерија до летовалишта Чефалу.

Ватра је захватила и пределе око Месине и Трапанија.

БОНУС ВИДЕО: „СИТУАЦИЈА ЈЕ НЕПОДНОШЉИВА“: Мештани Грчке Тесалије у очају након разорне олује Данијел

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

Коментари (0)

ЧИСТА ЕГЗОТИКА: Лука Јовић има милионску понуду на столу - од победника Лиге шампиона!