ЗАКАСНИЛА НА АВИОН КОЈИ СЕ СРУШИО, А НЕКОЛИКО ДАНА КАСНИЈЕ ДОЖИВЕЛА СТРАШАН КРАЈ: Судбина као из филма
У ЈАВНОСТИ је поново актуелизована прича о италијанској држављанки Јохани Гантхалер која је заједно са супругом закаснила на кобни лет 447 компаније Аир Франце, и тако избегла трагедију.
Фото: Профимедиа
Свега неколико дана касније, међутим, погинула је у саобраћајној несрећи.
Јохана је била на одмору у Бразилу са супругом Куртом и купили су авионске карте за Париз. Медији су својевремено пренели да су закаснили на лет из Рио де Жанеира, 1. јуна 2009. године.
Током лета, авион је нестао са радара, а касније је утврђено да се срушио у Атлански океан, што је највећа несрећа у историји француске компаније.
Том приликом, погинуло је свих 216 путника и 12 чланова посаде, а истрага о разлозима трагедије трајала је више година, преноси Слободна Далмација.
Овде би завршили причу о Јохани и Курту да се неколико дана касније није догодио кобни удес.
Супружници су из Бразила одлетели за Минхен, а затим се одвезли до италијанске покрајине Јужни Тирол. На путу за Куфштајн у Аустрији, њихов аутомобил је налетео на камион који је долазио из контра смера.
Јохана је преминула пошто је превезена у болницу, а њен супруг је тешко повређен, али је преживео.
БОНУС ВИДЕО: ПРИНУДНО СЛЕТАЊЕ АВИОНА НА ЊИВУ - Сви путници су преживели
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"САМО ЈЕ ПАЛА, КАО ПОКОШЕНА" Страшна трагедија Милоша Бојанића, преминула је у 48. години
ОВАЈ губитак је оставио неизбрисив траг на његову породицу...
03. 04. 2026. у 15:33
Коментари (0)