МАДА тек требају да се пријаве кандидати за председничке изборе у Русији који ће се одржати 17. марта, већ сада многи сматрају да је извесна победа Владимира Путина који има врло високи рејтинг.
НЕМАЧКИ канцелар Фридрих Мерц изразио је данас сумњу у могућност придруживања Украјине Европској унији до 2034. године, рекавши да је мало вероватно да ће до приступања доћи у тренутку који би утицао на средњорочне финансијске планове блока, који трају до 2034. године.
БИВШИ амерички обавештајац Скот Ритер, у интервјуу за РТ, назвао је системе противваздушне одбране Патриот које је Украјини обећао амерички лидер Доналд Трамп бајком.
У МОРУ на плажи у хрватском приморском месту Стон на Пељешцу детектоване су фекалије, односно присуство бактерије Ешерихија коли и до даљег се не препоручује купање, саопштено је данас из Дубровачко-неретванске жупаније.
Коментари (0)