ДЕЛИЛА ЊИХОВЕ ЗАЈЕДНИЧКЕ СЛИКЕ, НИЈЕ НИ СЛУТИЛА ШТА ЈОЈ СЕ СПРЕМА: Ово је тинејџерка коју је убио дечак из Србије у Немачкој (ФОТО)
НА друштвеним мрежама девојчица (15) коју је убио њен дечко Мануел (15) у шуми у Улму у Немачкој, објавила је фотографије и видео-записе на којима се грле и љубе и не слутећи шта ће се догодити само неколико дана касније.

Фото: Друштвене мреже
"Како је могао?!", стоји у једном у низу коментара испод објаве.
Већина корисника друштвене мреже "Тик-ток" у шоку је након убиства тинејџерке. Они се питају због чега је једно дете могло да убије друго дете."Жао ми је што ти је живот одузео онај кога си волела", "Почивај у миру, анђеле лепи", само су неки од коментара.

Фото: Друштвене мреже
Подсетимо, злочин се догодио 27. децембра 2023. године, а девојчица је преминула 1. јануара. Мануел (15) је ухапшен због сумње да је задавио своју девојку у шуми у Улму.
Након напада на девојчицу, јавно тужилаштво сада истражује убиство из нехата. Осумњичени српски дечак позвао је полицију мало пре поноћи у среду, 27. децембра, и признао да је убио своју девојку.

Фото: Друштвене мреже
Позадина злочина је још увек нејасна. Бишофсбергер није дао детаљније податке о осумњиченом или жртви, из разлога заштите личних права, посебно у случају малолетника. Истрага би такође морала да покаже у каквом је односу било двоје петнаестогодишњака.
(Блиц)
БОНУС ВИДЕО: МЕСТО ЗЛОЧИНА: Стан у којем је пронађен убијени мушкарац у Новом Саду

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

"ОЛ СТАР" СЕ МЕЊА ИЗ КОРЕНА, Никола Јокић ће добити прилику да заблиста као никада! (ВИДЕО)
НБА лига је донела одлуку да из корена промени формат "ол-стар" меча, потврдио је комесар лиге Адам Силвер.
04. 06. 2025. у 21:50

ДА ЛИ ЈЕ ОВО ПРАВИ РАЗЛОГ: Откривено зашто је Макрон "добио по носу", Брижит ово није могла да поднесе (ФОТО)
ИНТЕРНЕТ нема милости, а теорије завере се нижу једна за другом...
05. 06. 2025. у 12:00
Коментари (2)