КРАЉ ЧАРЛС СЕ ВРАТИО У ЛОНДОН: Познато када иде на операцију
КРАЉ Чарлс (75) тренутно не обавља своје краљевске дужности јер чека на болничко лечење због ''увећане простате''. Он се вратио у Лондон из Сандрингема уочи операције простате.

Фото: Ben Stansall/Pool Photo via AP
За викенд је краљица Камила рекла у Свиндону да је Чарлс „добро“ , док се у саопштењу издатом прошле недеље наводи:
- Заједно са хиљадама мушкараца сваке године, Краљ је тражио лечење због увећане простате. Стање Његовог Величанства је бенигно и он ће следеће недеље отићи у болницу на корективни поступак.
Краљеви јавни ангажмани биће одложени за кратак период опоравка.
Чарлсов проблем је откривен истог дана када је Кенсингтонска палата објавила да је принцеза Кејт подвргнута операцији абдомена. 16. јануара је принцеза од Велса подвргнута планираној операцији и опоравља се у приватној лондонској клиници.
Кенсингтонска палата објавила је 17. јануара да је Кејт подвргнута операцији, а како се јавност уплашила за њено здравељ, из палате је потврђено да операције није ни на који начин повезана са раком.
Принц Хари није успео да јавно упути најбоље жеље свом тати и снаји.
Међутим, каже се да су војвода и војвоткиња од Сасекса дошли до „обе стране на различите начине да пренесу своју забринутост и најбоље жеље“.
И у још једном здравственом страху за краљевске чланове, прошле недеље је откривено да се Сара Фергусон бори са агресивним раком коже.
Сан је открио да се Ферги, војвоткиња од Јорка, бори са раком по други пут у само шест месеци.
Шездесетчетворогишњој војвоткињи је дијагностикован малигни меланом након што је уклоњен младеж док је била на лечењу од рака дојке.
Сара је охрабрила све да провере величину, облик, боју и текстуру и појаву нових младежа како би рано ухватили потенцијални рак коже, пренела је Република.
БОНУС ВИДЕО: ИВАНА ДУДИЋ: То што сам ја радила са шест година – данас је недопустиво

ЧЕТИРИ ЗЕМЉЕ ЕУ ОДБИЛЕ ТРАМПОВ ПЛАН: Неће да купују америчко оружје за Украјину!
ЧЕТИРИ европске земље одбиле су да учествују у пројекту председника САД Доналда Трампа о куповини америчког оружја за Украјину.
16. 07. 2025. у 14:12

БЕБА ИЗ СРБИЈЕ СЕ УГУШИЛА НАОЧИГЛЕД РОДИТЕЉА: Незапамћена трагедија на Халкидикију
БЕБА из Србије, стара свега 13 месеци, изненада је изгубила живот у једном угоститељском објекту на Халкидикију. Како наводе грчки медији, ова незапамћена трагедија одиграла се пред очима дететових родитеља.
16. 07. 2025. у 14:33

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)