БЕЈРУТ ОДБИО ПРЕДЛОГ ТЕЛ АВИВА: Хезболах неће да се повуче из региона ка Израелу
ЛИБАНСКИ министар спољних послова Абдулах Боу Хабиб рекао је да је Либан одбацио предлог Тел Авива да се Хезболах повуче из региона који се граниче с Израелом, што би омогућило израелским насељеницима да се врате у своје домове.

Фото Танјуг/АП
-Одбили смо израелски пројекат јер желимо целовито решење, а то је разграничење између нас, како је нацртано 1923. године и потврђено у споразуму о прекиду ватре, рекао је Хабиб, пренела је Анадолија.
Он је додао да желе да врате фарме Шеба и брда Кфархуба која су, како истиче, либанска, и да Израел престане с ваздушним, поморским и копненим "прекршајима".
Од 7. октобра, скоро свакодневно се воде сукоби између Хезболаха и Израела, након што је избио рат између Израела и Хамаса.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО - ШОЈГУ ИЗНЕО ПОДАТКЕ О КОНТРАОФАНЗИВИ Украјина изгубила 125.000 војника и 16.000 комада војне технике
Препоручујемо

АМЕРИЧКИ СТРАТЕШКИ БОМБАРДЕРИ ПОЛЕТЕЛИ: Пентагон најавио масован удар на Хуте у наредних 48 часова (ВИДЕО)
02. 02. 2024. у 19:25 >> 20:24

ОБОРЕНА БАЛИСТИЧК РАКЕТА ИЗНАД ИЗРАЕЛА: Хути послали пројектил на луку Елијат(ВИДЕО)
02. 02. 2024. у 18:50

ХУТИ ЗАПРЕТИЛИ: Прекинућемо оптичке каблове који повезују Европу и Азију (ВИДЕО)
02. 02. 2024. у 16:33

МОНСТРУОЗНО! Овај хоће да влада Србијом! Жене му криве кад их неко силује или пребије!
ВУК Нектаријевић, студент блокадер са Машинског факултета у Београду, који је тобож бициклом ишао у Стразбур, има у најмању руку проблематичне ставове.
20. 04. 2025. у 14:35

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ОТВОРЕН ХРИСТОВ ГРОБ Ево шта су нашли: "Колена су ми клецала, нисам то очекивао - вековима је био затворен" (ВИДЕО)
"АПСОЛУТНО сам задивљен. "
19. 04. 2025. у 08:39
Коментари (0)