ОФИЦИРИ И ЛОПОВИ: Морнари Краљевске морнарице украли ајпеде и видео игрице из америчке базе
ГРУПА морнара Краљевске морнарице ухапшена је због сумње да су украли ајпеде, видео игрице и лаптопове из продавнице у америчкој војној бази у Бахреину.
Принтсцреен
Седам морнара брода ХМС Мидлтон, међу којима су и кувар и официр за комуникације, наводно је користила сигурносне кесе отпорне на аларм да однесе предмете.
- Неке је ухапсила америчка војна полиција када су ухваћени како износе ствари из америчких продавница у бази. Остале момке је извела са брода у лисицама - рекао је извор за "Сан".
- Изгледало је као да су украли све што није закључано - ајпеде, лаптопове, компјутерске игрице - додао је извор.
Портпарол Краљевске морнарице рекао је за "Индепендент" да је истрага у току и да би било "неприкладно даље коментарисати" инцидент.
БОНУС ВИДЕО: ШТА ЈЕ СВЕ ИЗВУЧЕНО ИЗ КУЋЕ - Призор са места где је нестала Данка после 4. дана потраге
(РТ)
Препоручујемо
"РУСИЈА ПОДНЕЛА ПРЕДЛОГЕ САД" Желе потпуни опоравак односа између Москве и Вашингтона
03. 02. 2026. у 07:49
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.
01. 02. 2026. у 16:56
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)