РАТ У УКРАЈИНИ: Уништена прва украјинска станица за електронско ратовање; Украјина затражила од Запада да изнајми системе ПВО Патриот
15. 04. 2024. у 07:34 >> 00:41
РАТ у Украјини – 782. дан. Русија је повећала интензитет напада на украјинске енергетске објекте до рекордног нивоа, пише Си-Ен-Ен. Током ноћи, експлозије су одјекнуле у Дњепропетровску.
Повезане вести
ОТКРИВЕН БУНКЕР ГДЕ СЕ КРИО ЗЕЛЕНСКИ: Ево ГДЕ се налази - објављени и снимци (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Украјине Володимир Зеленски поручио је данас, поводом четврте годишњице рата у Украјини, да су упркос плановима Кремља да "заузме Кијев за три дана", Украјинци сачували своју државност, одбранили независност и доказали целом свету снагу свог отпора.
24. 02. 2026. у 16:42
"Искандери" наготовс, први удар на земље Балтика и Пољску: Русија објавила циљеве у 12 европских држава (МАПА)
ФАБРИКЕ дронова у 12 европских држава које достављају беспилотне летелице за украјинску војску постале су приоритетни циљеви руских ракетних јединица. Министарство одбране Русије објавило је списак фабрика, њихове адресе и типове дронова које продају Кијеву.
17. 04. 2026. у 07:00
ОД СУЛЕЈМАНА 100 МИЛИЈАРДИ? Огласио се Кремљ: "То су лажи о Путину!"
"ОВО је апсолутно била његова иницијатива, а не председника Путина. Иако је, наравно, шеф државе поздравио такву иницијативу:"
27. 03. 2026. у 18:35
ВОЛОДИМИРЕ, "ДО СВИДАНИЯ"! Потрес - "Вашингтон пост" под шифром "ексклузивно": САД ракете лете за завршни ударац на Техеран,Кијев заборављен
ВАШИНГТОН пост је под ознаком "ексклузивно" објавио да Пентагон разматра преусмеравање оружја намењеног Украјини на Блиски исток.
26. 03. 2026. у 16:42
"РУСИ СУ ОДБИЛИ, СВЕ ЗАВИСИ ОД АМЕРИКЕ" Зеленски у очају закукао: "Хаос због Ирана, Украјинци испаштају!"
УКРАЈИНСКИ председник Владимир Зеленски рекао је у петак да су Сједињене Државе тражиле одлагање последње рунде тространих преговора о окончању четворогодишњег сукоба са Русијом.
14. 03. 2026. у 19:46
Најновије из рубрике
Мађари добијају први телевизијски ЛГБТ канал: Убрзо по именовању новог премијера, Суд правде ЕУ поништио закон против геј популације
УБРЗО после парламентарних избора и новог премијера Петера Мађара, Мађарска добија и први ЛГБТ канал.
24. 04. 2026. у 23:59
Усташе су "понос хрватске државе": У Загребу посланик Домовинског покрета, с којим је ХДЗ на власти, слави Францетића и Бобана
Јуре Францетић и Рафаел Бобан нису исто што и Тито и Макс Лубурић... Тито и Макс су злочинци, Јуре Францетић и Рафаел Бобан су понос хрватске државе.
24. 04. 2026. у 22:45
Поједностављење: Американци поново стрељају
МИНИСТАРСТВО правде САД поједноставило је извршење смртних казни и додало стрељачки вод на списак метода погубљења.
24. 04. 2026. у 22:30
Црна киша препуна нафте лије на Туапсе: Серије напада украјинских дронова на руски енергетски терминал на обали Црног мора
ПОСЛЕ серије напада украјинских дронова на руски нафтни терминал на обали Црног мора, у граду Туапсе, ватрогасци су данима гасили пожар, док су се на небу гомилали густи, црни облаци од изгарања нафте.
24. 04. 2026. у 22:30
САД Кажњава Британију? Преиспитују подршку британском суверенитету над Фокландским острвима
ДАУНИНГ стрит је реаговао на извештаје да Сједињене Државе разматрају преиспитивање своје подршке британском суверенитету над Фокландским острвима.
24. 04. 2026. у 22:27
Коментари (0)