ТРАМП УОЧИ НОВОГ ДАНА У СУДНИЦИ: Тужиоци немају случај!

А.Војиновић

09. 05. 2024. у 15:55

БИВШИ амерички председник Доналд Трамп изјавио је данас уочи уласка у судницу у Њујорку да тужиоци у његовом кривичном поступку„немају случај“. Трампу се на терет ставља да је лажирао правне документе како би дао мито бившој порно-глумици да не говори о њиховој наводној афери.

ТРАМП УОЧИ НОВОГ ДАНА У СУДНИЦИ: Тужиоци немају случај!

Фото: Танјуг/АП

Трамп тврди да кривични поступак против њега никада није требало да буде покренут, додавши да правни стручњаци сматрају да је случај лажан, пренео је Фокс њуз.

Суђење Трампу настављено је данас у суду на Менхетну, на којем ће поново сведочити бивша Сторми Данијелс.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена