НИШТА ЗА НИКИ: Трамп демантује гласине да се Ники Хејли разматра као потпредседнички кандидат ако буде изабран
КАНДИДАТ за председника САД Доналд Трамп негирао је да разматра републиканку Ники Хејли за место потпредседника Сједињених Држава ако буде изабран.

Фото: AP Photo/Julia Nikhinson, Pool
-Ники Хејли се не разматра за место потпредседника, наводи се у саопштењу.
Подсетимо, раније је Акиос, позивајући се на своје изворе, писао да предизборни штаб Доналда Трампа разматра Ники Хејли као кандидата за место потпредседника Сједињених Држава, упркос чињеници да је Хејли претходно активно критиковала Трампа.
Портал Акиос је крајем априла објавио да би, уколико Доналд Трамп дође на власт у САД, гувернер Северне Дакоте републиканац Даглас Бургум могао да постане потпредседник САД.
У међувремену, 49 одсто регистрованих бирача подржава Трампа, према априлској анкети ЦНН-а. Бројка се није променила од јануарског истраживања. Подршка Џоа Бајдена пала је са 45% на 43%.
(ctrana.news)
БОНУС ВИДЕО - РУСКИ БОМБАРДЕРИ У АКЦИЈИ: Борбена мисија у правцу јужног Доњецка
Препоручујемо

ТРАМП ОШТРО НАПАО БАЈДЕНА: На страни је Хамаса, води свет у трећи светски рат
09. 05. 2024. у 09:19

"СЛАЖЕМ СЕ ДА БИ БИЛО БОЉЕ ДА СУ НЕКЕ СТВАРИ ОСТАЛЕ НЕИЗРЕЧЕНЕ": Суд одбио Трампву молбу
07. 05. 2024. у 22:12

ТРАМП РАЗВИО ДЕТАЉАН ПЛАН ЗА КРАЈ СУКОБА У УКРАЈИНИ: Он жели да заустави убијања
04. 05. 2024. у 08:57

ЏЕЈ ДИ ВЕНС УДАРИО НА ЗЕЛЕНСКОГ: То што он ради је апсурдно
У ИНТЕРВЈУУ за интернет портал УнХерд , амерички потпредседник Џеј Ди Венс назвао је нападе украјинског председника Володимира Зеленског на САД „непродуктивном реториком“ и „апсурдним“.
15. 04. 2025. у 10:27

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

"СИНА СМО САХРАНИЛИ У НИКШИЋУ" Жељко Самарџић о највећој животној трагедији: "То је била туга за све нас"
ПЕВАЧ проговорио о болној теми.
15. 04. 2025. у 10:18
Коментари (0)