БРИТАНСКИ АНАЛИТИЧАР: Украјинска војска у замци у Волчанску (ВИДЕО)

25. 05. 2024. у 08:02
УКРАЈИНСКА војска се нашла у замци у Волчанску, рекао је британски аналитичар Александар Меркурис на свом Јутјуб каналу.
Повезане вести

ВЕЛИКА РУСКА ОФАНЗИВА ЈЕ ПОЧЕЛА! 160.000 војника је кренуло: Нова тактика доноси брзе продоре – следе удари на Суми и Дњепропетровск (ВИДЕО)
РУСКА офанзива у Украјини званично је почела и већ показује своју ефикасност захваљујући потпуно новој тактици која омогућава бржи напредак него икада раније, тврде западни мозгови из Њујорк Тајмса и америчког Института за проучавање рата (ISW).
18. 07. 2025. у 18:11

НОВИ УСПЕСИ РУСКЕ ВОЈСКЕ: Ослобођена још три насеља (ВИДЕО)
РУСКА војска је током протеклог дана ослободила насеља Дегтјарно у Харковској области, Попов Јар у Доњецкој Народној Републици и Каменско у Запорошкој области, саопштило је Министарство одбране Руске Федерације.
17. 07. 2025. у 17:11

РАТ У УКРАЈИНИ Руска офанзива, ВСУ се повлачи или остаје у котлу; Битка код Тјотконог: „Бригада је дошла, а бригаде нема!“ (МАПА/ВИДЕО)
Рат у Украјини – 1.240. дан.
17. 07. 2025. у 07:12 >> 02:01

ГЕОПОЛИТИЧКА ИГРА НЕРВА Бела кућа стопирала састанак Трампа и Путина: Ко данас уопште жели мир — и ко сме да га потпише?
БЕЛА кућа је, позивајући се на процену сопственог тима, „спустила рампу“ за брз сусрет Доналда Трампа и Владимира Путина.
22. 10. 2025. у 17:33

БРИТАНСКЕ РАКЕТЕ ПОГОДИЛЕ ВИТАЛАН ОБЈЕКАТ У РУСИЈИ: Страдало срце руског војног комплекса (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКЕ снаге извеле су 21. октобра 2025. године најдубљи и најризичнији удар на територији Руске Федерације од почетка рата.
22. 10. 2025. у 17:00
Најновије из рубрике

ГЛАС РАЗУМА ИЗ ПЕКИНКА: Притисак на Путина неће довести до решавања украјинске кризе
ПРИТИСАК на председника Русије Владимира Путина неће довести до решења украјинске кризе, саопштио је портпарол Министарства спољних послова Кине Гуо Ђиакун.
23. 10. 2025. у 14:59

САРКОЗИЈУ ПРЕТЕ СМРЋУ: Шокантни снимци из затвора у ком се налази бивши француски председник (ВИДЕО)
Група затвореника претила је смрћу бившем француском председнику Николи Саркозију који се налази на одслужењу петогодишње казне у париском затвору Санте.
23. 10. 2025. у 14:54

ПАПУ ЛАВА ПОМИРЕЊЕ ВОДИ У ТУРСКУ: Нови поглавар Римокатоличке цркве најавио место првог званичног путовања у иностранство
Велику жељу покојног папе Фрање да посети Турску где је пре 1.700 година одржан први екуменски сабор у историји хришћанства, испуниће сад папа Лав, који ће од 27. до 30. новембра посетити ту земљу.
23. 10. 2025. у 14:19

"НЕЋЕМО ГИНУТИ ЗА УКРАЈИНУ!" Орбан јаснији него икада - "Нећемо слати нашу децу у кланицу!"
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан поручио је у објави на друштвеним мрежама да грађани његове земље неће слушати налоге Брисела нити гинути за Украјину.
23. 10. 2025. у 13:36

РОБИЈАШ УПУТИО ПРЕТЊЕ СМРЋУ САРКОЗИЈУ: Затвор одмах реаговао, донете ове мере
БИВШЕМ председнику су додељена два наоружана полицијска службеника због његове заштите током издржавања затворске казне
23. 10. 2025. у 13:01
Коментари (0)