ЧИТАВА РУМУНИЈА ТРАЖИ МАЛУ МАРИЈУ (2): Нестала у свом дворишту, више од 150 људи неуморно трага за њом
ДВОГОДИШЊА девојчица Раиса Марија нестала је јуче у Должу у Румунији из свог дворишта и од тада више од 150 људи неуморно трага за њом.
Фото: Профимедиа
Девојчица је кренула од своје ка дединој кући, која је удаљена свега неколико метара и више је није било.
Полиција, волонтери и рођаци су током читаве ноћи чешљали подручје, али девојчице нигде нема. У потрагу су укључени и пси трагачи, а полиција је дигла и дронове и хеликоптер.
Нестанак детета пријавио је комшија који је такође читаве ноћи трагао за њом.
- Она од капије није имала где да оде. Свуда смо гледали, сваки жбун - прича комшија.
Родитељи у полицији
Деда је у шоку због нестанка. Каже да се није забринуо што дете није дошло до куће јер је мислио да је малена заспала.
- Сваког дана спава између 13 и 13.30 часова. Видео сам сандалице - прича деда.
Полиција је одвела родитеље у станицу да дају исказ, док комшије и мештани помажу специјалним тимовима у потрази.
Није познато где је дете могло да оде и шта се са девојчицом десило.
Жута мајица, црне панталоне и боса
Медији јављају да је девојчица висока око метар, да има 13 килограма, браон очи и кратку, смеђу, таласасту косу.
У време нестанка дете је имало жуту мајицу, црне панталонице и вероватно је била боса.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: ОСТАЛА САМО СЛИКА - Језив призор из куће након погибије мајке и ћерке
Препоручујемо
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)