"ОВАЈ ВАРВАРИН ВУЧЕ ЦЕО СВЕТ У КАТАСТРОФУ": Ердоган брутално извређао лидера једне државе
ПРЕДСЕДНИК Турске Реџеп Тајип Ердоган рекао је данас да израелски премијер Бењамин Нетанијаху, "који вуче регион и цео свет у катастрофу", мора бити заустављен.
Фото: ЕПА
- Овај варварин, насилник и крволочни, похлепни Нетанијаху, који вуче наш регион и цео свет у катастрофу, мора бити заустављен - поручио је Ердоган у говору у престоници Анкари, пренела је Анадолија.
Ердоган је додао да се Турска противи "тлачењу, масакру и неправди која траје већ 76 година на свакој платформи", као и да је Анкара уз палестински народ свим средствима.
- Турска не може пронаћи мир или осећати сигурност док се мочваре које производе терор у северном Ираку и Сирији не исуше.
БОНУС ВИДЕО: РУСИ ЛАНСИРАЛИ РАКЕТУ - Погледајте теретни свемирски брод МС-27
ПУТИН О ИСПОРУЦИ "ТОМАХАВКА": Ако Украјина нападне оружјем дугог домета, одговор ће бити запањујући
АКО Украјина покрене нападе оружјем дугог домета на Русију, одговор ће бити запањујући, изјавио је данас руски председник Владимир Путин.
23. 10. 2025. у 17:59
СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38
СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (2)