ТРОГОДИШЊУ ДЕВОЈЧИЦУ НАПАО МЕДВЕД: Као у хорор филму, још увек није познат степен задобијених повреда
МЕДВЕД је напао и повредио трогодишњу девојчицу у шатору у приватном кампу у америчкој држави Монтани, северно од Националног парка Јелоустон, саопштили су званичници за дивље животиње.

Фото: Профимедиа/Илустрација
Камп је евакуисан и постављене су замке у том подручју, а медвед за кога се верује да је напао девојчицу ухваћен је и еутаназиран у понедељак поподне.
БОНУС ВИДЕО: НОВОСТ ИЗ ЗОО ВРТА: Меда Урош добио нови дом
Препоручујемо

НАСТАВНИЦА У ШОКУ ЗАТЕКЛА МЕДВЕДА У УЧИОНИЦИ ДОК ЈЕ ГРИЦКАО УЖИНУ: Несвакидашња сцена у Калифорнији (ВИДЕО)
12. 08. 2024. у 16:29 >> 16:31

ВЕЛИКИ ПРЕОКРЕТ У НАЈБРУТАЛНИЈЕМ РАТУ: Уз помоћ Путина пао главни град, Русија добија војну базу од непроцењивог значаја?
ДОГОДИО се преокрет у најбруталнијем рату и то захваљујући Владимиру Путину, председнику Русије. Наиме, суданске оружане снаге заузеле су Картум избацивши из делова суданског главног града побуњенике из Снага за брзу подршку. Реч је о важној прекретници у сукобу који ту афричку земљу пустоши већ две године.
31. 03. 2025. у 08:39

АМЕРИКА СПРЕМА ВЕЛИКИ УДАР: Бомбардери "убице" циљају нуклеарне електране у Ирану (ФОТО)
Сједињене Државе су распоредиле стелт бомбардере Б-2 Спирит у војну базу Дијего Гарсија у Индијском океану, потез који би наводно могао бити повезан са припремама за потенцијални напад на иранску нуклеарну инфраструктуру.
29. 03. 2025. у 19:25

ТЕШКИ ТРЕНУЦИ: Откривен узрок смрти Жељка Рутовића
ЈЕДАН је од ретких учесника филма "Видимо се у читуљи" који су преживели, преминуо је у Италији.
31. 03. 2025. у 12:59
Коментари (0)