ОВО ЈОШ НИСТЕ ЧУЛИ: Провалио у кућу због крађе, али му књига одвукла пажњу
НЕОБИЧАН случај провале догодио се у Риму када је један мушкарац ушао у кућу у четврти Прати у намери да изврши крађу, али му је једна књига одвукла пажњу.

Фото: Пиксабеј
Док је претурао по разним просторијама стана, пажњу му је привукла књига која га је толико заокупила да је почео да је чита на тераси куће док га није открио власник који је позвао комшије и полицију, пренели су локални медији.
Полицајци су потом ухапсили 38-годишњег мушкарца, оптуженог за покушај крађе.
Све се одиграло у среду поподне, када је власник, чувши звукове који су допирали са балкона, изненадио човека док је листао књигу узету из спаваће собе.
Провалник је потом покушао да побегне, али су га прво блокирале комшије власника, а потом и полицајци који су интервенисали на лицу места.
БОНУС ВИДЕО:
МАГИЧНА ЕТНА: Погледајте спектакуларну ерупцију
Препоручујемо

УГАШЕН ВЕЛИКИ ПОЖАР У РИМУ: Повређен ватрогасац и три волонтера цивилне заштите
21. 08. 2024. у 23:07

ПРОНАЂЕНА ПОСЛЕДЊА ДВА НЕСТАЛА ТЕЛА: Завршена потрага за страдалима у олупини суперјахте
21. 08. 2024. у 19:53

ШОЈГУ УПОЗОРАВА: Тај потез би могао довести до трећег светског рата
СЕКРЕТАР Савета безбедности Русије Сергеј Шојгу упозорио је да би увођење мировњака на историјске територије Русије могло довести до трећег светског рата.
24. 04. 2025. у 19:46

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ТРАМП ЗАСПАО И ЗАХРКАО НА САХРАНИ ПАПЕ? У њега је ушао дух "Успаваног Џоа" или то баш и није тако?
"УСПАВАНИ Доналд" на делу или баш и не?
27. 04. 2025. у 14:11
Коментари (0)