ЈУРИЛИ ДИЛЕРЕ ПО МОРУ И ХЕЛИКОПТЕРОМ: Несвакидашња акција мексичке морнарице, заплењено 3,6 тона кокаина (ВИДЕО)

06. 11. 2024. у 15:59

МЕКСИЧКА морнарица саопштила је данас да је запленила 3,6 тона кокаина на броду код обале Пацифика који је примећен раније ове недеље око 246 километара од летовалишта Акапулко.

ЈУРИЛИ ДИЛЕРЕ ПО МОРУ И ХЕЛИКОПТЕРОМ: Несвакидашња акција мексичке морнарице, заплењено 3,6 тона кокаина (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин X/@resisres

Морнарички бродови пресрели су чамац који је превозио 102 пакета напуњена циглама кокаина. Морнарица је задржала девет чланова посаде, од којих су шест били странци, преноси АП.

Морнарица није навела њихову националност, али многи чамци пронађени код Мексика имају чланове посаде из Колумбије или Венецуеле.

Кокаин се производи у Јужној Америци и обично се шаље преко Пацифика или Кариба на тржиште САД.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО:

ХАПШЕЊЕ У МЕКСИКУ: Мексичке власти објавиле су снимак еквадорске полиције у амбасади У Киту.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (0)

ИСТИНА О АТЕНТАТУ НА ШЕШЕЉА: Лидер радикала преживео захваљујући пратиоцу