ПОВРЕЂЕНО ВИШЕ ОСОБА, ДВЕ У КРИТИЧНОМ СТАЊУ: Експлозија у фабрици, званичници упутили важан апел (ФОТО/ВИДЕО)
НАЈМАЊЕ 12 особа је повређено у експлозији која се догодила у фабрици која производи боју за храну у Лујвилу, у Кентакију.

Фото: WHAS 11 News via AP
Градоначелник тог града Крег Гринберг рекао је да је експлозија уништила прозоре на оближњим зградама, пренео је Си-Би-Ес њуз.
Гринберг је додао да узрок експлозије тренутно није познат, као и да у том инциденту није забележен ниједан смртни случај.
Седам повређених особа пребачено је у болницу, а двоје је у критичном стању, саопштио је портпарол болнице.

Фото: WHAS 11 News via AP
Градски званичници су због експлозије позвали грађане да остану у својим домовима, а они који живе у близини места инцидента били су приморани да се евакуишу.
Градска ватрогасна служба покренула је истрагу о инциденту.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО: РУСИ ПОКАЗАЛИ СНИМАК: Дрон камиказа уништио хаубицу француске производње

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом
ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.
06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: "Није довољно јак!" Мађар окренуо леђа америчком лидеру?
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан досад је био један од највернијих европских савезника Доналда Трампа, посебно када је реч о рату у Украјини и обећањима о брзом постизању мира. Али током викенда по први пут јавно је критиковао америчког председника, поручивши да Трамп, барем засад, није показао довољно снаге да увери европске лидере да зауставе рат.
06. 08. 2025. у 16:06
Коментари (0)