ШОК ПОРУКА ИЗ КАБИНЕТА ЗЕЛЕНСКОГ: Ракете "Орешник" не постоје (ВИДЕО)
САВЕТНИК шефа кабинета председника Украјине Володимира Зеленског Михајло Подољак изјавио је да ракете "Орешник" не постоје.

AP Photo/Denes Erdos
- У Русији нема никаквих "Орешника", то је неко неадекватно измислио неко име. То је класично оружје - интерконтинентална балистичка ракета, која је забележена у уговорима. Јасно је колико таквог оружја има у Русији - рекао је саветник.
Он је додао да употреба таквог оружја „дефинитивно поништава могућност да се било шта договори са Руском Федерацијом“.
Претходно је постојање пројекта Орешник потврдила Главна обавештајна управа украјинског Министарства одбране.
Препоручујемо

ВАЛЕРИЈ ЗАЛУЖНИ ДАО ПРОГНОЗУ: Ево када ће руска војска да пробије украјински фронт
23. 11. 2024. у 18:55

ЗЕЛЕНСКИ ОЧАЈАН У руским нападима оштећен 321 објекат лучке инфраструктуре
23. 11. 2024. у 17:42

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)