РУСИ НАСТАВЉАЈУ ОФАНЗИВУ: Тврде да су пала ова два насеља
ОРУЖАНЕ снаге Русије заузеле су насеља Трудовоје и Стари Терни у Доњецкој Народној Републици (ДНР), саопштило је руско Министарство одбране.

Фото: Профимедиа, Телеграм/Rybar
- Као резултат одлучних акција јединица Јужне групе снага, ослобођено је насеље Трудовоје Доњецке Народне Републике - наводи се у саопштењу тог Министарства.
(Известија)
Препоручујемо

УКРАЈИНА РАЗВИЛА ЛАСЕРСКО ОРУЖЈЕ? Командант беспилотних летелица изнео шокантне тврдње
18. 12. 2024. у 11:56

"КИЈЕВ НАЛОГОДАВАЦ УБИСТВА КИРИЛОВА" Кремљ: Наставићемо борбу против нацистичког режима
18. 12. 2024. у 11:02

ЗЕЛЕНСКИ КИПТИ ОД БЕСА: Нико нема право да преговара с Путином без Кијева
18. 12. 2024. у 10:16

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

НЕОБЈАШЊЕН ФЕНОМЕН: Мноштво змија долази у цркву сваке године на Велику госпојину - "поштују" стари календар (ФОТО/ВИДЕО)
ПРАВОСЛАВНИ верници 28. августа славе Велику госпојину, а занимљив феномен, који наука још није објаснила, везује се за овај празник на грчком острву Кефалонија. Додуше - не за 28. август, већ за 15. када се Велика госпојина славила по старом календару. У то време, сваке године, у једну цркву долази велики број змија, што је навело маштовите локалце да исконструишу бројне легенде.
28. 08. 2025. у 11:02
Коментари (0)