РАЗОРАН ЗЕМЉОТРЕС: Ево где је био епицентар
ЗЕМЉОТРЕС јачине 5,5 степени Рихтерове скале погодио је данас регион Лузон на Филипинима, саопштио је Европско-медитерански сеизмолошки центар (ЕМСЦ).
Фото: Новости
Земљотрес је забележен на дубини од 45 километара, наводи се у саопштењу.
Филипинска сеизмолошка агенција је саопштила да за сада нема информација о материјалној штети, али да су накнадни потреси могући због плитког земљотреса.
Земљотреси су уобичајени на Филипинима, који се налазе у "ватреном прстену" Тихог океана, где се често дешавају вулканске активности и потреси.
(Танјуг)
Препоручујемо
ЧЕТИРИ ЗЕМЉОТРЕСА У РОКУ ОД 30 МИНУТА: Сви потреси су били у близини овог места
29. 12. 2024. у 15:03
"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
"ОНА ЈЕ ЗЛА!" Ова позната српкиња је заова Снежане Ђуришић (ФОТО)
"МАЛО је зла, али је наша..."
02. 11. 2025. у 16:10
Коментари (0)