„СВЕ ЈЕ НА ШТЕТУ УКРАЈИНЕ“: Самит Путина и Трампа у марту, Шолц у Москви пре избора у Немачкој
ПУТИН и Трамп ће се састати у марту, а Шолц би могао да оде у Москву пре избора у Немачкој 23. фебруара изјавио је немачки посланик Родерих Кизеветер (ЦДУ).
Фото: Профимедиа
Кизеветтер се противи преговорима са Русијом, јер „сви преговори и договори који се тренутно склапају у овој ситуацији иду на штету Украјине и де факто значе њену подређеност.
(РВвоенкор)
БОНУС ВИДЕО - ПИЈАН ВОЗИО 200 НА САТ ПО СУРЧИНУ: Пресретачи зауставили џип канадских таблица
Препоручујемо
ПЕСКОВ ПОРУЧИО: Путинови контакти са пријатељима Русије се брзо усаглашавају
04. 01. 2025. у 21:27
БЛИНКЕН ПРИЗНАО ОНО ШТО СВИ ЗНАЈУ: Наоружавали смо Украјину и пре почетка рата
04. 01. 2025. у 17:27
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)
ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.
17. 02. 2026. у 20:01
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)