"ВРЕМЕ ЈЕ ЗА ПРОМЕНЕ" Орбан позвао ЕУ да укине антируске санкције
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан позвао је ЕУ да преиспита свој став о антируским санкцијама.
Foto: Tanjug/AP
- Санкције које су осмислиле бриселске бирократе постигле су један циљ: уништиле су конкурентност европске привреде. Време је за промене! - написао је Орбан на друштвеној мрежи Икс.
Орбан је подсетио да ограничења Москви нису донела позитиван ефекат, јер нису ставили тачку на сукоб у Украјини, а сама Европа није била у стању да замени енергетске ресурсе.
Мађарски премијер је прошле недеље рекао да ступањем на функцију америчког председника Доналда Трампа почиње нова ера, па је време да Европска унија „баци санкције кроз прозор” и успостави односе са Русијом без њих.
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОТПУНО ГОЛА: Објављене наге фотке жене нашег славног фолкера (ФОТО)
АНА Јовановић, супруга популарног певача Пеђе Јовановића, поново је успела да усија друштвене мрежама провокативним издањем са егзотичне дестинације.
21. 02. 2026. у 20:31
Коментари (0)