ТРАМП, ЗАШТИТНИК ХРИШЋАНСТВА И ВЕРСКИХ СЛОБОДА: Извршном наредбом против антихришћанских расположења
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће основати Канцеларију Беле куће за веру и да ће државна тужитељка Пем Бонди предводити радну групу за борбу против антихришћанског расположења у федералној влади.

Foto: Profimedia
- Задатак радне групе биће да моментално сузбије сво антихришћанско деловање и дискриминацију у оквиру федералне владе, укључујући Министарство правде, које је апсолутно ужасно, Пореску управу, ФБИ и друге агенције - рекао је Трамп током националног молитвеног доручка преноси Ројтерс.
Како је рекао, до краја дана потписаће извршну наредбу којом ће поставити Пем Бонди да буде на челу "радне групе, потпуно нове, за искорењивање антихришћанског расположења".
- Ако немамо верске слободе, немамо слободну земљу - закључио је Трамп.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО - РУСИ ПОКАЗАЛИ СНИМАК: Дрон камиказа уништио хаубицу француске производње

Kari’s on fire – Пешић се враћа на клупу Пирота!
СВУДА пођи, кући дођи – Пешић се враћа на клупу Пирота! Како Mozzart спорт сазнаје, селектор кошаркашке репрезентације Србије преузима још један важан задатак и диже цео свој родни крај на ноге! Ова одговорна дужност поверена му је у великој акцији Фондације Моззарт и КСС-а, а свечана промоција заказана је за суботу, 21. јун у 20.00 часова на Омладинском стадиону у Пироту!
19. 06. 2025. у 13:00

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ДУШАН У ШОКУ: Шта је Трамп питао Влаховића
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп угостио је у Овалном кабинету екипу Јувентуса, а онда поставио шкакљиво питање Влаховићу и друговима.
19. 06. 2025. у 10:33
Коментари (1)