ЈЕЗИВИ ЗЛОЧИН У БиХ: Мушкарац у Калесији убио супругу и 13-годишњег сина
У КАЛЕСИЈИ су током протекле ноћи убијене две особе, а починилац је у бекству.

Foto: Printskrin
Како је за Klix.ba потврдио портпарол Кантоналног тужилаштва Тузла Адмир Арнаутовић пронађена су беживотна тела жене и 13-годишњег сина.
Мушкарац је, како је потврђено, убио супругу и сина, а полиција тренутно трага за њим.
- Више детаља биће познато накнадно - рекао је Арнаутовић и додао да тренутно није познат начин извршења убиства.
БОНУС ВИДЕО: СВЕДОЦИ СВИРЕПОГ УБИСТВА НА БАДЊЕ ВЕЧЕ: Пријатељ и кум говоре шта се десило те ноћи
Препоручујемо

НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: "Кључан је био позив једног човека"
У ДРАМИ која је привукла пажњу светске јавности, амерички председник Доналд Трамп јуче је на друштвеним мрежама објавио да су Индија и Пакистан, након четири дана жестоких сукоба дуж границе, пристали на „потпуни и тренутни прекид ватре“.
11. 05. 2025. у 10:48

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад "орешником"?
РУСИЈА ће 12. и 13. маја привремено затворити ваздушни простор изнад војног полигона и комплекса за лансирање ракета Капустин Јар, преноси украјински одбрамбени портал Militarnyi 10. маја, наводећи могућност тестирања балистичке ракете средњег домета.
10. 05. 2025. у 12:06

ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА, НАПАДНУТ ТАКМИЧАР: "Дигнуто" 1.300 полицајаца, почели нереди - ехо рата на улицама Базела (ФОТО)
КАКО би обезбедиле сигурност током Евровизије, у светлу повећаног ризика од терористичких акција, швајцарске власти су ангажовале више од 1.300 полицајаца, уз додатне снаге из швајцарске војске, као и из суседних земаља - Немачке и Француске.
12. 05. 2025. у 15:25 >> 16:10
Коментари (0)