ДА ЛИ ЋЕ МЕЂУ ЊИМА БИТИ И СРПСКИ ДРЖАВЉАНИН АЛОН ОХЕЛ? Хамас најавио да ће ослободити још израелских талаца у суботу

13. 02. 2025. у 12:59

ХАМАС је у четвртак саопштио да ће ослободити израелске таоце како је првобитно планирано, наводи Асошиејтед прес, а поставља се питање да ли ће међу њима бити и српски држављанин Алон Охел.

ДА ЛИ ЋЕ МЕЂУ ЊИМА БИТИ И СРПСКИ ДРЖАВЉАНИН АЛОН ОХЕЛ? Хамас најавио да ће ослободити још израелских талаца у суботу

Фото: Приватна архива


Тај потез уследио је неколико дана након што је председник Доналд Трамп поставио ултиматум терористичкој групи запретивши прекидом ватре у Појасу Газе ако не ослободе таоце до суботе, додајући да ће "пустити да избије пакао".

Хамас је запретио да ће одложити ослобађање израелских заробљеника, оптужујући јеврејску државу да не испуњава своје обавезе.

(foxnews.com)
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.

20. 04. 2026. у 20:41

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (0)

Имају камено срце: Ово је најбезосећајнији хороскопски знак