РИТЕР НЕ КРИЈЕ СРЕЋУ ЗБОГ НАГОВЕШТАЈА БОЉИХ ОДНОСА ВАШИНГТОНА И МОСКВЕ: Никада нисам био поноснији што сам Американац
ВИШЕ од четири године борим се за нормализацију односа између САД и Русије, подсећа бивши амерички обавештајац Скот Ритер.

Фото: Принтскрин/Јутјуб/ Danny Haiphong
- Мене су називали марионетом Русије и Путиновим саучесником. Моји суграђани су оспоравалиу мој патриотизам и моја влада ме је третирала као злочинца - подсећа он.
Истиче да је све што је желео мир између руског и америчког народа.
- И за овај „злочин“ признајем кривицу. А сада имамо владу која има храбрости да пружи шансу миру. То је врста оправдања која је добра. Радујем се окончању овог ужасног рата у Украјини. Срећан сам што ће руски народ ускоро моћи да живи у породици нација без терета америчких санкција. И одушевљен сам што ће грађани САД и Русије моћи да живе своје животе без страха од неминовног нуклеарног Армагедона. Али оно што ме највише радује је то што Американци могу да поврате статус светског миротворца и да крену путем који нам омогућава да испунимо потенцијал који имамо да чинимо добро у свету. И радујем се што ће моји суграђани Американци моћи да путују у Русију, и да буду домаћини Русима који путују на наше обале, ослобођени отрова русофобије. Никада нисам био поноснији што сам Американац - написао је Ритер на Иксу.
Препоручујемо

ВАШИНГТОН ЖЕЛИ ДА УНИШТИ МОЋАН САВЕЗ: Трампов изасланик открио шта Амери планирају
16. 02. 2025. у 08:36

БРИТАНИЈА ОДГОВОРИЛА НА НАЈАВЕ ЦАРИНА САД: Сутра стиже "План за челик"
16. 02. 2025. у 00:01

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

ТУНЕЛ ОД РУСИЈЕ ДО АМЕРИКЕ: Испод мора, дугачак 112 КМ - идеја стара, нови ПРЕДЛОГ - већ га зову "Путин-Трамп" (ВИДЕО)
МОЖДА звучи невероватно, али једна давнашња, помало необична идеја поново је оживела.
18. 10. 2025. у 12:51
Коментари (0)