ПЕКИНГ УЛАЗИ У ИГРУ? Важне речи Зеленског о Кини и решењу украјинске кризе
ПРЕДСЕДНИК Украјине Владимир Зеленски није искључио учешће Кине у преговорима о решењу украјинске кризе.

Фото: Принтскрин
- Што се тиче Кине, увек смо говорили да смо спремни да имамо присуство озбиљних играча - рекао је Зеленски, преноси РТ.
Он је нагласио да ће за преговарачким столом бити „они који су спремни да преузму одговорност и за безбедносне гаранције и за помоћ... и за улагање у обнову Украјине“.
Зеленски је раније рекао да је спреман за преговоре са Русијом , али је поставио услов да у дијалогу учествују САД и Европска унија.
Препоручујемо

"РУСИЈА ЈЕ ПОБЕДИЛА..." Анализа "Нешнал интереста" - Сукоб у Украјини је завршен
17. 02. 2025. у 15:11

ОВА МАЈКА ЈЕ ПОСЕБНА: Разлог су њена деца, а ево и зашто (ВИДЕО)
ОНИ су Илија, Јована и Василије Хаџи-Пурић, полазници Центра за таленте "Никола Тесла".
10. 09. 2025. у 12:13 >> 20:43

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

КРВАВИ ПИР 2001: Зашто је Непалски принц побио целу краљевску породицу?
НИСУ МУ дали да ожени жену коју је волео, а онда је почело да се шушка да ће му одузети и право на престо.
12. 09. 2025. у 13:24