ЗЕЛЕНСКИ У ПАРИЗУ: Време је за безбедносне гаранције
26. 03. 2025. у 20:57
ВРЕМЕ је да пређемо на озбиљне разговоре око безбедносних гаранција, поручио је у среду увече из Париза украјински председник Владимир Зеленски.
Повезане вести

ЛИДЕРИ СВЕТСКИХ СИЛА У ПАРИЗУ: Подршка Украјини и пут ка миру
У ПАРИЗУ је данас почео састанак лидера држава посвећен подршци Украјини и постизању праведног и трајног мира, саопштено је на званичном сајту председника Украјине Володимира Зеленског.
27. 03. 2025. у 13:26

ФРАНЦУСКА ШАЉЕ ЈОШ ДВЕ МИЛИЈАРДЕ ПОМОЋИ УКРАЈИНИ: Из Париза Кијеву пројектили, авиони, борбена возила, муниција, дронови
ВРЕМЕ је да се пређе на озбиљне разговоре о безбедносним гаранцијама, поручио је у Паризу украјински председник Владимир Зеленски који је у Јелисејску палату дошао на позив француског шефа државе Емануела Макрона, да би припремили састанак у четвртак представника земаља спремних да евентуално пошаљу мировне трупе, када мир буде постигнут.
26. 03. 2025. у 23:22

И ДАЉЕ ИНСИСТИРАЈУ НА СЛАЊУ ТРУПА: Зеленски данас у Паризу - сутра у француској предстоници самит "коалиције волонтера"
ПАРАЛЕЛНО са америчко-украјинским преговорима у Ријаду, Европска унија предвођена француским председником Емануелм Макроном припрема терен да "ускочи у мировни простор".
26. 03. 2025. у 11:35
Најновије из рубрике

ОВА ЕВРОПСКА ЗЕМЉА УЧЕСТОВАВАЛА У СУКОБУ ИРАН-ИЗРАЕЛ: Огласио се министар одбране, све открио
ФРАНЦУСКА војска учествовала је у напорима да се зауставе ирански дронови чија мета су били циљеви у Израелу пре овонедељног примирја, саопштио је француски министар одбране Себастијен Лекорну.
26. 06. 2025. у 10:44

уживоРАТ У УКРАЈИНИ: Гранатирана складишта украјинске војске у Сумској области - Приведен мушкарац због припреме терористичких напада у Русији
РАТ у Украјини – 1.219. дан
26. 06. 2025. у 08:26 >> 10:36

ОРБАН ЗАЧЕПИО УСТА УРСУЛИ ФОН ДЕР ЛАЈЕН: Не мешајте се у наше законе, решавајте кризе које сте сами произвели
НАКОН што је председница Европске комисије Урсула фон дер Лајен позвала мађарске власти да омогуће одржавање "параде поноса" у Будимпешти без претњи казнама за организаторе и учеснике, огласио се и премијер Мађарске Виктор Орбан.
26. 06. 2025. у 10:02

БРУКА ХРВАТСКОГ ШЕФА ДИПЛОМАТИЈЕ НА НАТО САМИТУ: Погледајте шта је изјавио Грлић Радман, јавност у шоку (ВИДЕО)
МИНИСТАР спољних послова Хрватске, Гордан Грлић Радман, учествовао је прекјуче и јуче на самиту НАТО-а који је одржан у Хагу.
26. 06. 2025. у 09:40

ОЛУЈА НОСИЛА СВЕ ПРЕД СОБОМ, УЛИЦЕ ПОД ВОДОМ: Драматични снимци олује у Француској (ФОТО/ВИДЕО)
НАЈМАЊЕ две особе су погинуле, а значајна штета забележена је широм Француске након снажних олуја које су синоћ захватиле већи део земље, саопштиле су власти.
26. 06. 2025. у 09:38
Коментари (0)