ЗЕЛЕНСКИ ТРАЖИ ПОТВРДУ ЛЕГИТИМИТЕТА ОД ПУТИНА? Захарова открила планове украјинског председника

Марија Стевановић
Марија Стевановић

06. 07. 2025. у 15:46

ВЛАДИМИР Зеленски жели да путем сусрета са председником Русије Владимиром Путином „поново потврди“ своју легитимност, заобилазећи законске методе, изјавила је званична представница Министарства спољних послова Русије Марија Захарова руском Првом каналу.

ЗЕЛЕНСКИ ТРАЖИ ПОТВРДУ ЛЕГИТИМИТЕТА ОД ПУТИНА? Захарова открила планове украјинског председника

Фото: Профимедиа

Према њеним речима, Зеленски настоји да, „не кроз законске процедуре поново потврди своју легитимност, већ на било који други начин докаже да је и даље на власти“.

Осим тога, како је рекла, украјински политичар се панично плаши да ће бити заборављен, да више неће бити потребан Западу и да ће га гурнути у страну.

Зато се, по речима Захарове, Зеленски не миче од микрофона.

„Мислим да већ спава са веб-камером и даје онлајн интервјуе, појављује се на свим могућим платформама“, додала је она.

Захарова је објаснила да је Зеленском потребна било каква прилика — само да буде у јавности.

(Спутњик)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.

04. 01. 2026. у 08:58

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (0)

СРПСКИ ФУДБАЛ ТУГУЈЕ: Умро Милорад Косановић - и то на свој рођендан