СТАМПЕДО ИСПРЕД ХРАМА: Погинуле најмање две особе у Утар Прадешу (ВИДЕО)
НАЈМАЊЕ две особе су погинуле у стампеду који је изазван пуцањем електричног кабла испред верског објекта у држави Утар Прадеш на северу Индије, саопштиле су данас локалне власти.

Фото: Printscreen
У саопштењу се наводи да је чопор мајмуна скакао по електричном каблу испред храма Аусанешвар Махадев у региону Барабанки, што је изазвало пуцање кабла, који је пао на оближњи објекат и изазвао панику, преноси Ројтерс.
Две особе су погинуле, а деветнаесторо људи је повређено од струјног удара, наводи се у саопштењу.
Инцидент се догодио око 2.00 сата по локалном времену, потврдио је главни медицински званичник у овом региону.
Препоручујемо

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

ОГЛАСИЛА СЕ БИЉА НАКОН РАСТАНКА ОД АЦЕ ИЛИЋА: "Видећу како време пролази..."
ИАКО растављени, Биља и Аца имају велики разлог за славље.
01. 10. 2025. у 12:20
Коментари (0)