ПУТИН СЕ УКРЦАО НА АВИОН: Отишао са Аљаске (ВИДЕО)
16. 08. 2025. у 01:56
ВЛАДИМИР Путин се укрцао у авион како би напустио Аљаску, јавља "Известја".
Повезане вести
КАКО ЈЕ ПУТИН ШОКИРАО ТРАМПА: Лавров открио непознат детаљ са преговора на Аљасци
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп није могао да верује шта је чуо од свог руског колеге Владимира Путина током разговора на Аљасци, који му је рекао да су руски језик и канонска Украјинска православна црква забрањени у Украјини, изјавио је руски министар спољних послова Сергеј Лавров.
29. 01. 2026. у 21:52
"АКО СУ САГЛАСНИ ОКО ЈЕДНОГ ПИТАЊА, ТО СМО МИ" Сијарто: Мађарска спремна да у било ком тренутку буде домаћин састанка Трампа и Путина
МАЂАРСКА је спремна да у било којем тренутку буде домаћин састанка руског и америчког председника Владимира Путина и Доналда Трампа, као и да послужи као платформа за преговоре на високом нивоу о мирном решењу сукоба у Украјини, изјавио је мађарски министар спољних послова Петер Сијарто.
19. 12. 2025. у 07:44
УШАКОВ О РУСКО-АМЕРИЧКИМ ОДНОСИМА: Да ли ће се састати Путин и Трамп
ОСНОВА за решавање сукоба у Украјини је постављена на састанку руског и америчког председника Владимира Путина и Доналда Трампа у Енкориџу, а разговори о њиховом наредном састанку су у току, рекао је Путинов помоћник Јуриј Ушаков новинару Павлу Зарубину.
16. 11. 2025. у 10:54
Најновије из рубрике
СЕОБА ДЕКА И БАКА: Јужну Италију са коферима у рукама напушта и најстарија генерација
ОДЛИВ мозгова са југа на север Италије није вест, али емиграција има „двоструко лице“ : за младим светом све чешће иду родитељи, чак баке и деке са преко 75. година. У овој години почело је сабирање и алармирање имиграције која празни југ Италије, а траје деценијама.
21. 02. 2026. у 23:22
УЖАС У КАФАНИ: Пропали кроз под - госте за 4 стола прогутала "рупа" која се изненада отворила (ВИДЕО)
ВЛАСНИЦИ кафане ухапшени.
21. 02. 2026. у 23:15
"ПАЛИКУЋА" ПОНОВО БЕСНИ Борис Џонсон: Шаљите одмах трупе у Украјину!
БИВШИ британски премијер Борис Џонсон позвао је Велику Британију и њене савезнике да одмах пошаљу мировне трупе у Украјину, како би "окренули прекидач" у свести руског председника Владимира Путина.
21. 02. 2026. у 23:00
ЗЕЛЕНСКИ ТВРДИ Колико су км2 ослободили Украјинци: "Ми рат не губимо, питање је хоћемо ли победити"
ЗЕЛЕНСКИ је навео да Украјина напредује дуж јужне линије фронта, али није прецизирао о ком се тачно сектору ради, нити је изнео временски оквир противофанзиве.
21. 02. 2026. у 22:56
ЗАБРАНА УВОЗА ГАСА ИЗ РУСИЈЕ, ИТАЛИЈАНСКА СТРАТЕГИЈА ЗА НЕЗАВИСНОСТ: И из САД, и са истока и југа, да би се направиле залихе
ЗАТВОРИТИ руски гасовод није лако као окретање дугмета на шпорету, јер се обустава испоруке дешава у фазама, али са престанком увоза руског течног природног гаса поставља се питање који ће други гас ЕУ користити за грејање зграда и за електоенергетску индустрију, а да се не плаћа највећа цена икада.
21. 02. 2026. у 22:45
Коментари (0)