КРЕНУЛИ НА СЛАДОЛЕД, ПА ПОГИНУЛИ: Објављен снимак језиве несреће, пијани возач косио све пред собом
ТРИДЕСЕТТРОГОДИШЊИ отац и његов син, обојица из Крестмида, задобили су смртоносне повреде и преминули на лицу места.
Фото: Shutterstock
Тревор Вилијам Галбрајт (41) оптужен је за убиство из нехата, а полиција је утврдила да је био под дејством алкохола.
Брајден Ешли Тиминс (33) и његов четворогодишњи син Хендрикс-Хеми Те Ронгомау Кинг шетали су Грин Роудом када их је око 11.15 часова у недељу покосио аутомобил.
Отац и син су изашли у шетњу и да купе сладолед када је њихове животе прекинуо бахати возач.
Снимак са надзорних камера приказује оца и сина неколико минута пре него што су трагично погинули. На видео материјалу се види четворогодишњи дечак како вози бицикл на тротоару у 10:57 часова.
Он показује на нешто испред себе пре него што прође испред оца.
Тиминс је пратио свог сина, ходајући иза њега, обучен у црне панталоне и белу мајицу.
На снимку се види дечак како чека да га отац сустигне пре него што пар настави ка Грин Роуду и изађе из кадра.
Галбрајт је био позитиван на алко-тесту након што је ударио оца и сина.
- Затим је превезен у болницу где је захтевано узимање узорка крви - рекао је портпарол полиције.
Он је у понедељак задржан у притвору у Прекршајном суду у Бинлију, а рочиште је одложено до 20. октобра.
Јединица за форензичке судске несреће вратила се на место несреће у уторак, а истрага је у току.
Ожалошћени су положили цвеће, плишане играчке и сладолед у знак почасти оцу и сину.
(Даилy маил, Курир)
Препоручујемо
ИЗ УГЛА ЗАПАДНИХ МЕДИЈА: Иран тражи компромис, а Трамп капитулацију Техерана
17. 02. 2026. у 17:22
Рупа од 3 хектара прогутала њиве! Пољопривредници у страху (ВИДЕО)
17. 02. 2026. у 16:59 >> 16:59
ЖЕСТОКЕ ПРЕТЊЕ МОСКВИ ИЗ МИНХЕНА: НАТО ће покренути ударе дубоко у Русији ако се усуде да нападну Балтик
НАТО ће покренути ударе дубоко у Русији ако се Москва усуди да изврши инвазију на балтичке државе, упозорио је министар спољних послова Естоније Маргус Цахкна, одбацујући страхове да би Москва могла брзо да освоји територију на истоку.
16. 02. 2026. у 15:44
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)