ПРОНАЂЕНА ОЛУПИНА НЕСТАЛОГ ПРИВАТНОГ АВИОНА: Откривени детаљи пада летелице у којој је био либански начелник Генералштабa
ОЛУПИНА авиона, са којим је раније данас у Турској изгубљена веза, је пронађена, саопштено је.
Фото: Unsplash
Дописник ЦНН Тüрк-а из Анкаре рекао је да су спасиоци стигли до остатака срушеног авиона.
- Стигли смо до олупине. Тачна локација где се авион срушио је на брду 2 км јужно од села Кесикавак у Хајмани. Наводно је дошло и до експлозије горива када се авион срушио. Због тога је дошло и до пожара у авиону. Летови су настављени на аеродрому Есенбога - рекао је он.
Министар унутрашњих послова Турске Али Јерликаја, изјавио је раније данас да је у авиону било пет путника, међу којима је и начелник Генералштаба Либије Мухамед Али Ахмед Ал-Хаддад.
Како је дошло до пада авиона још увек није познато.
(Телеграф)
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)