"АКО ИМАТЕ БИЛО КАКВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О ОВОМ ЧОВЕКУ, ЈАВИТЕ МИ": "Потрага" за агентом који је убио цивила у Минеаполису (ВИДЕО)

В.Н.

25. 01. 2026. у 17:57

Брајан Красенстин, амерички предузетник и политички коментатор, објавио је снимак на платформи X на којем тврди да је, како је рекао, "ИЦЕ агент који је убио цивила Алекса Џефрија Претија изгледа из Тексаса".

АКО ИМАТЕ БИЛО КАКВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О ОВОМ ЧОВЕКУ, ЈАВИТЕ МИ: Потрага за агентом који је убио цивила у Минеаполису (ВИДЕО)

Foto: Printskrin/ Youtube/ KING 5 Seattle

"Ако имате било какве информације о овом човеку, одмах ме контајтирајте. Хвала вам!", написао је Красенстин.

Красенстин је интернет личност и предузетник који је стекао видљивост као политички коментатор и креатор дигиталних медијских пројеката, нарочито кроз своје ангажмане на друштвеним мрежама и технолошким платформама.

Био је суоснивач и претходни новинар/уредник интернет портала "Хилл Репортер", који је био политички оријентисан и типично на либералној страни.

Такође је познат као оснивач и финансијски директор НФТз.ме и као личност у дигиталном и технолошком сектору, уз вишедеценијско искуство у интернет издаваштву и оглашавању, а прати га 800.000 људи.

Отворени је противник председника САД Доналда Трампа.

По америчком уставу, Красенстин сме да напише овакву објаву, али не сме да је представља као потврђену чињеницу о идентитету агента док то званично није потврђено, јер би у том случају могла да буде правно проблематична.

Красенстин није једини који је бесан због убиства Претија - на улице су изашли демонстранти.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.

30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

НОВАК ЂОКОВИЋ СТИГАО У САРАЈЕВО, ДОШАО ДА НАВИЈА ЗА БОСНУ! Невероватна сцена...