РУСКЕ СНАГЕ НАПРЕДУЈУ: Ослобођена још два насеља у ДНР
10. 04. 2026. у 16:24
РУСКЕ снаге су ослободиле насељена места Миропољско у Сумској области и Диброву у Доњецкој Народној Републици, саопштило је Министарство одбране Руске Федерације.
Повезане вести
СВЕТ НА ИВИЦИ НУКЛЕАРНОГ ПАКЛА! Након удара на Москву избила БРУТАЛНА дебата: „Или уништите Кијев, или ратујемо са НАТО до 2030!”
НАПАД на рафинерију у Москви у ноћи 18. јуна подстакао је утицајне Русе, укључујући чланове Државне думе, да позову на радикалну промену војне стратегије, извештава Правда.
19. 06. 2026. у 21:45
НОВИ УДАР КИЈЕВА ПО РУСИЈИ: Украјина гађала железничке мостове на Криму
УКРАЈИНСКЕ одбрамбене снаге су током протекле ноћи извршиле нападе у којима су погођени железнички мостови у областима Роздолне и Владиславивке на Криму, које је Русија користила за обезбеђивање војног транспорта и снабдевање своје војске, саопштио је данас Генералштаб Оружаних снага Украјине.
19. 06. 2026. у 18:05
КРВАВА ДИВЕРЗИЈА ЗА ЈАВНОСТ! Ово је права истина о дешавањима на фронту коју КИЈЕВ покушава да САKРИЈЕ дроновима!
ЗА медије, главна тема овогодишње пролећно-летње војне кампање је размена удара дугог домета између Русије и Украјине.
19. 06. 2026. у 17:11
ИЗВЕШТАЈ СА ФРОНТА: Руска војска ослободила насеље у ДНР, оборено 3900 дронова, 8 фраминга и 5 ХИМАРСА
РУСКА војска је ослободила насеље Јурковка у Доњецкој Народној Републици, саоштило је руско Министарство одбране.
19. 06. 2026. у 15:28
ПАНИКА У КИЈЕВУ НАКОН ОВЕ ПРЕТЊЕ! Стиже бруталан одговор Москве: Употребићемо моћније оружје, последице ће бити страшне!
АКЦИЈЕ Украјине довешће до тога да Русија почне да изводи снажније узвратне ударе, оценио је председник Државне думе Вјачеслав Володин.
18. 06. 2026. у 21:45
Најновије из рубрике
КОШТА ПРИЗНАО ПРИСТРАСНОСТ: ЕУ не може да буде посредник у преговорима о Украјини
ЕВРОПСКА унија не може да делује као посредник у преговорима о Украјини јер подржава Кијев, изјавио је председник Европског савета Антонио Кошта.
22. 06. 2026. у 23:40
РУСИЈА И ИРАН У КРЕМЉУ ЦРТАЈУ НОВУ КАРТУ БЛИСКОГ ИСТОКА: Оно што ће наметнути изазваће Трећи светски рат
У Москви су данас одржане консултације између министарстава спољних послова Русије и Ирана о перспективама за спровођење меморандума Вашингтона и Техерана о окончању сукоба на Блиском истоку, саопштило је руско министарство спољних послова.
22. 06. 2026. у 22:38
ПОТРЕС У ЕВРОПИ: После шокантне оставке премијера огласио се Зеленски
"ХВАЛА на сарадњи!"
22. 06. 2026. у 22:37
УКРАЈИНЦИ ЖЕСТОКО УДАРИЛИ ПО ВОРОЊЕЖУ! Гувернер признао: Данас смо претрпели изузетно велике губитке (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКА војска саопштила је да је погодила фабрику електронике за пројектиле у руском пограничном региону Вороњеж.
22. 06. 2026. у 22:27
ПРЕТЊЕ МИНСКУ И МИЛИТАРИЗАЦИЈА ЕВРОПЕ: Да ли ће Зеленски успети да увуче Белорусију у сукоб?
РУСИЈА и Белорусија су приморане да одговоре на претње усред глобалне нестабилности, али дају приоритет мировним иницијативама, рекао је заменик министра спољних послова Игор Секрета на виртуелном округлом столу под називом „Милитаризација Европе“, који је организовала стална мисија Русије при ОЕБС-у.
22. 06. 2026. у 21:36
Коментари (0)