КОРОНА У РУСИЈИ: Први пут после 23. априла мање од 5.000 новозаражени

Танјуг

11. 08. 2020. у 11:34

У РУСИЈИ је у протекла 24 сата потврђено 4.945 нових случајева корона вируса, а укупан број инфицираних сада је 897.599, саопштено је данас у Москви.

КОРОНА У РУСИЈИ: Први пут после 23. априла мање од 5.000 новозаражени

Фото: ЕПА

Број новоинфицираних испод 5.000 је први пут још од 23. априла, наводи агенција ТАСС.

Русија је по броју заражених на четвртом месту у свету, после САД, Бразила и Индије.

Од ЦОВИД-19 умрло је још 130 особа, а укупан број умрлих од почетка пандемије је 15.131.

У Русији се од корона вируса до сада опоравило више од 703.000 људи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су сад урадили у Загребу - и тиме се још и хвале (ФОТО)