ЗБОГ НАВОДНОГ ТЕРОРИЗМА: Ухапшен лик из "Хотела Руанда"
31. 08. 2020. у 16:39
ВЛАСТИ Руанде, под оптужбом за тероризам, ухапсиле су Пола Русесабаџину, који је у филму "Хотел руанда" представљен као херој које је спасао више од 1.200 људи од геноцида у тој земљи 1994, саопштила је данас полиција.
Повезане вести
БИО МЕЂУ "АНЂЕЛИМА ПАКЛА": Српски Пинк Пантер ухапшен на плантажи марихуане на Тенерифима
ДРЖАВЉАНИН Србије, који се сумњичи да је један од чланова озлоглашене међународне криминалне групе "Пинк пантер", ухапшен је на Тенерифима.
24. 08. 2020. у 13:11
ЛЕТЕО ИЗ ЧИКАГА ЗА БЕОГРАД: Немачка ухапсила осуђеног за ратне злочине у Хрватској
НЕМАЧКА полиција на аеродрому Франкфурт ухапсила је једног 55-огодишњег мушкарца, који је у Хрватској осуђен за ратни злочин.
20. 08. 2020. у 15:37
Најновије из рубрике
ПОГОЂЕН АЕРОДРОМ У ДУБАИЈУ? Хитно упозорење авио-компаније: "Не долазите на терминале" (ВИДЕО)
АВИО-КОМПАНИЈА Емиратес саопштила је да су сви летови за и из Дубаија обустављени до даљњег. У драматичној објави на мрежи X, компанија је апеловала на путнике да не долазе на аеродром. Ова драстична мера уследила је након снажне експлозије која је одјекнула надомак терминала, док тензије и ваздушни удари на Блиском истоку достижу тачку кључања.
07. 03. 2026. у 09:35 >> 09:41
"ТРАМП ЋЕ СНОВЕ О НАШОЈ ПРЕДАЈИ ОДНЕТИ У ГРОБ" Ирански председник жестоко одбрусио лидеру САД
ИРАНСКИ председник Масуд Пезешкијан изјавио је да се Иран никада неће предати, док се сукоби са Израелом настављају разменом напада, а иранска војска узвраћа ударима на неколико земаља Персијског залива.
07. 03. 2026. у 09:35
уживоЖЕСТОКА НОЋ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ, ОБУСТАВЉЕНИ ЛЕТОВИ: Експлозије у Дубаију, Абу Дабију и Манами, никад јачи удар на Техеран (ВИДЕО)
СЕДМИ дан сукоба на Блиском истоку.
07. 03. 2026. у 07:01 >> 09:23
САБЛАСНА ЕКСПЛОЗИЈА НА АЕРОДРОМУ: Техеран у пламену, погођен кључни ирански зрачни центар (ВИДЕО)
НА техеранском аеродрому Мехрабад пријављене су експлозије, а сведоци су говорили о тешким нападима у том подручју.
07. 03. 2026. у 09:08
"ГОСПОДАР РАТА" РАДИ БЕЗ ОДОБРЕЊА КОНГРЕСА: Трамп шаље Израелу бомбе за рат са Ираном
СТЕЈТ департмент проглашава националну ванредну ситуацију због рата са Ираном како би заобишао одобрење Конгреса и продао Израелу више од 20.000 бомби вредних скоро 660 милиона долара.
07. 03. 2026. у 08:56
Коментари (0)