НЕМА МЕСТА ЗА ОНЕ КОЈИ НАМЕЋУ СВОЈЕ ЗАКОНЕ: Макрон поводом 150 година Француске Републике уручивао држављанства
СТО педесету годишњицу од оснивања француске Треће републике, када су постављени темељи модерне државе, француски председник Емануел Макрон је у петак обележио говором у Пантеону, маузолеју у Латинској четврти и некрополи француских славних личности.

Фото АП
- Никада у Француској неће бити места за оне који, често у име бога, понекад уз помоћ страних сила, намеравају да наметну закон једне групе – поручио је између осталог Макрон у обраћању у којем је изнео своју визију републике.
Том приликом, француски председник је председавао церемонијом уручивања држављанстава новопеченим Французима.
Неки су на овај тренутак чекали и по тридесет година.
Препоручујемо

НАСТАВЉА СЕ МОРБИДНО САКАЋЕЊЕ КОЊА У ФРАНЦУСКОЈ: Помрачени умови и даље дивљају
03. 09. 2020. у 18:19

ВУЧИЋ СЕ ХИТНО ОГЛАСИО ИЗ АВИОНА: Стигла ми је фантастична вест од Ђорђе Мелони (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић огласио се из авиона и рекао да му је стигла фантастична вест из Рима.
04. 04. 2025. у 12:49

ПРОГЛАШЕНО ВАНРЕДНО СТАЊЕ У СЛОВАЧКОЈ: Дато упутство и за Србију,Аустрија ЗАТВОРИЛА 20-ак граничних прелаза да спречи ширење слинавке и шапа
МИНИСТАРСТВО пољопривреде Србије апеловало је недавно на све сточаре, ветеринаре и друге актере у сектору сточарства да предузму све неопходне мере како би спречили потенцијални унос болести слинавке и шапа у Србију и буду максимално одговорни.
08. 04. 2025. у 14:48 >> 18:42

ПРЕГЛАСНИ ДОК ВОДЕ ЉУБАВ Комшије Миме Караџића хтеле да сазову савет: "Виђамо Миму, старог вука, како да не"
ГЛУМАЦ Мима Караџић ужива већ неко време са четири деценије млађом Наташом Станић.
08. 04. 2025. у 12:13
Коментари (2)