КИНЕСКИ МЕЦИ УПОЗОРЕЊА ИНДИЈЦИМА: Пекинг и Њу Делхи се сукобљавају на граници у Хималајима
08. 09. 2020. у 13:25
ТЕНЗИЈЕ су повишене на хималајским висинама дуж границе две најмногољудније и најбрже економски растуће азијске земље, Кине и Индије.
Повезане вести
КИНА ПОПРАВЉА ИМИЏ: Шеф дипломатије Ванг Ји завршава европску турнеју
ВЕЛИКУ европску турнеју, започету пре недељу дана у Италији, министар спољних послова Кине Ванг Ји завршава данас (уторак) званичном посетом Берлину. Између тога, кинески шеф дипломатије био је у Холандији, Норвешкој и Француској.
31. 08. 2020. у 16:30
АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Ево ко све купује руски тенк "Т-14 Армата"
ИНДИЈА ће највероватније постати купац руског тенка „Армата“, пише амерички лист „Нешенел интерест“.
05. 09. 2020. у 19:46
ПРЕДИЗБОРНА КАМПАЊА ТРАМПА И БАЈДЕНА ПОДИГЛА АМЕРИКУ НА НОГЕ: Од "пљувања" ривалових политичких потеза до коефицијента интелигенције
ПРЕДИЗБОРНА кампања у Америци постаје све шири полигон за увреде на рачун противниковог коефицијента интелигенције, црта карактера и кућног васпитања.
06. 09. 2020. у 11:25
ПЕНТАГОН РАТУЈЕ ЗБОГ ИНДУСТРИЈЕ ОРУЖЈА: Трампове оптужбе на рачун америчког министарства одбране - подигла се бура у Вашингтону! (ВИДЕО)
ИЗЈАВА председника САД Доналда Трампа да званичници министарства одбране покрећу ратове да би поризвођачи оружја били "срећни" шокирала је његове либералне критичаре и "јастребове" спољне политике, изазвавши буру у Вашингтону.
08. 09. 2020. у 13:16
Најновије из рубрике
ПЕНАВА ОПЕТ ПОКАЗАО ДА ЈЕ УСТАША: Изложба "Српкиња, хероина Великог рата" је провокација
ПРЕДСЕДНИК усташког Домовинског покрета Иван Пенава, описао је одлагање изложбе „Српкиња, хероина Великог рата“ у Вуковару као „разумни потез“, а саму изложбу – у новембру – као „провокацију“.
11. 11. 2025. у 23:00
НЕНАД УБИО ЖЕНУ СЕКИРОМ ПА САМ ПОЗВАО ПОЛИЦИЈУ: Патрола затекла језив призор у довришу куће у Станарима
НА лицу места извршен је увиђај и пронађена је секира којом је убиство највероватније почињено, што ће бити познато након вештачења.
11. 11. 2025. у 22:36
РУСИЈА ПОВУКЛА ОШТАР ПОТЕЗ: Забране ступиле на снагу
САДА ће портпаролу јапанског Министарства спољних послова Тошихиру Китамури, новинарима и колумнистима листа "Никеи", професорима са Универзитета Хитоцубаши и другим званичницима бити забрањено да посећују Русију.
11. 11. 2025. у 22:16
ДРАМА У СЛОВЕНИЈИ: Члан Штајерске гарде покушао да преда премијеру илегални пиштољ, полиција интервенисала
ПОЛИЦИЈА је данас поподне интервенисала испред зграде словеначке Владе у Љубљани, када је члан Штајерске гарде, парамилитарне групе и самопроглашене милиције, покушао да лично преда илегални пиштољ премијеру Словеније Роберту Голобу.
11. 11. 2025. у 21:54
НОСАЧ АВИОНА "ФОРД" СТИГАО НА КАРИБЕ: Први снимци највећег појачања америчке војске у региону у последњих неколико деценија (ФОТО/ВИДЕО)
НАЈВЕЋИ амерички носач авиона, "Џералд Р. Форд“, стигао је у зону одговорности Јужне команде САД, што представља највеће појачање америчког војног присуства на Карибима у последњих неколико деценија, пише Мајами Хералд.
11. 11. 2025. у 21:46
Komentator
08.09.2020. 17:46
čini mi se dao ovde jedan poznati stari piroman loži vatru? Jedni su mu bili robovi a drugima je na silu prodavao drogu.