ТРАМПОВ ТИМ ДОКАЗАО КРАЂУ У ПЕНСИЛВАНИЈИ: После овог сазнања, настао жамор у публици (ВИДЕО)

Novosti online

26. 11. 2020. у 20:56

СТАТИСТИЧКИ немогућа ситуација догодила се на изборима у Пенсилванији што је доказао и Трампов тим, а представља очигледан доказ да су избори у тој америчкој држави били нерегуларни.

ТРАМПОВ ТИМ ДОКАЗАО КРАЂУ У ПЕНСИЛВАНИЈИ: После овог сазнања, настао жамор у публици (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Жамор публике изазван је сазнањем да је мистериозни пораст гласова у Пенсилванији, а који је довео до преокрета у држави у којој је водио Доналд Трамп, гласио: 600.000 гласова за Бајдена и само 3.200 за Трампа.

Подсећамо, амерички председник Доналд Трамп забележио је малу победу у правној бици пошто је у Пенсилванији наложено обустављање свих даљих изборних радњи у вези са потврђивањем изборних резултата у тој држави.

Обуставу верификације резултата избора наложила је судија Патрисија Мекалоф, а на захтев републиканаца.

Овај успех, мада далеко од тога да може да поништи пројектовану победу изабраног председника Џозефа Бајдена, одржава у животу Трампове тврдње о изборним манипулацијама, преноси "Вашингтон Тајмс". 

Огласио се и сам Трамп који је на Твитеру написао да је одлука Пенсилваније "велика вест".

Према наводима Трамповог адвокатског тима, спорно је око 670.000 гласова за које траже да буду одбачени.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје

УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје

РУСИЈА планира „тренажно“ лансирање интерконтиненталне балистичке ракете РС-24 „Јарс“ у ноћи између 18. и 19. маја, саопштила је украјинска војна обавештајна служба (ГУР) 18. маја.

18. 05. 2025. у 15:55

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).

18. 05. 2025. у 09:54

Коментари (0)

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Француска урадила