ТРАМП ОДОБРИО ВАНРЕДНО СТАЊЕ: Безбедносне претње у Вашингтону, стижу упозорења служби (ФОТО)
12. 01. 2021. у 11:42
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је проглашење ванредног стања за Вашингтон, које би требало да траје до 24. јануара, саопштила је данас Бела кућа.
Повезане вести
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
Најновије из рубрике
ШВЕДСКА ВЛАДА НАПЛАЋУЈЕ СПАС: Евакуација авином из рата кошта 50.000 круна
Шведско Министарство спољних послова организовало је чартер лет из Дубаија за евакуацију насуканих грађана усред ескалације сукоба у средњем истоку, али уз високу цену и по принципу „ко дође први, први њему девојка“. Породице попут Бењаминове морају одмах платити 12.000 шведских круна по одраслој особи и 9.000 по детету, док деца млађа од две године путују бесплатно. Критичари овакав модел виде као дискриминацију по имовинском статусу.
07. 03. 2026. у 12:50
ТРАМП ЋЕ ПУЋИ ОД МУКЕ: Испливала истина код Такера о агресији на Иран
ДЕСЕТИНЕ америчких званичника не подржавају рат у Ирану, али ћуте јер се плаше губитка посла.
07. 03. 2026. у 12:14
УЗЕТИ СУДБИНУ У СВОЈЕ РУКЕ: Огласила се Ангела Меркел, споменула Украјину и зависност Европе од Вашингтона
БИВША немачка канцеларка Ангела Меркел би желела да ЕУ не буде само војни подршка Украјини, већ и да дипломатски допринесе окончању сукоба.
07. 03. 2026. у 11:39
УКРАЛИ КОМБИ ПА ИЗАЗВАЛИ ЧЕТИРИ СУДАРА: Пијани и дрогирани младићи направили хаос у Дрездену, полицајци тешко повређени
У ДРЕЗДЕНУ украдени комби покренуо је опасну потеру кроз град.
07. 03. 2026. у 11:32
ХЕГСЕТ ПРЕТИ: Обавештајна сарадња Ирана и Русије биће строго санкционисана
МИНИСТАР одбране Сједињених Америчких Држава Пит Хегсет изјавио је да ће све неприхватљиве акције, укључујући наводну помоћ Русије Ирану у обавештајним подацима о позицијама америчких снага на Блиском истоку, бити "строго санкционисане“.
07. 03. 2026. у 11:25
Коментари (0)