ХОРОР СЦЕНА У МЕКСИКУ: Полиција открила 19 спаљених тела, прво их упуцали па их запалили?
МЕКСИЧКЕ власти саопштиле су током викенда да су пронашле 19 тела, нека спаљена, у возилу остављеном у ненасељеном региону Тамаулипас на северу земље.
Фото: АП
Полицајци су тела нашли унутар и на задњем делу изгорелог пик-апа на лицу места, јавља Ројтерс.
Дојаву о запаљеном возилу добили су, како се наводи, од једног грађанина.
Власти су рекле да су на том месту пронашле још једно изгорело возило, које се налазило близу границе са државом Нуево Леон, али није било чаура од метака.
- Прелиминарне истраге указују на чињеницу да су узрок смрти пуцњи из ватреног оружја и да су тела потом запаљена - наводи се у саопштењу.
Подручје је познато по "сталним сукобима између супарничких криминалних група које тргују дрогом, оружјем и мигрантима“, рекао је извор близак истрази.
Препоручујемо
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)