ОТПУШТЕН ПОЛИЦИЈАЦ СА ФЛОРИДЕ: Малтретирао колегиницу због страха од короне
ПОЛИЦИЈАЦ из града Лонгвуда у централном делу америчке савезне државе Флориде отпуштен је након жалбе колегинице да се ругао њеној забринутости због корона вируса, грлио је против њене воље и доводио у заблуду истражитеље који су испитивали оптужбе против њега.
Фото Танјуг/АП
"Интерном истрагом полицијске управе Лонгвуд утврђено је да полицијски службеник Дејвид Ернандес није био потпуно предусретљив и искрен када су га испитивали о интеракцији с колегиницом у јулу прошле године“, објавио је делове полицијског записника локални лист "Орландо Сентинел“, преноси АП.
Полицијски извештај наводи да му је колегиница јасно ставила до знања да се плаши заразе ковид-19, али да је Ернандез то игнорисао и пратио је у њен радни простор и непрестано се изругивао коментарисао њен страх да се не зарази корона вирусом, а притом је седео за њеним столом и додиривао предмете које она користи.
Утврђено је да је Ернандес прекршио правила службе у вези с безбедносним процедурама, узнемиравањем и понашањем запосленихи, због чега је отпуштен, навео је амерички Сентинел.
Такође је утврђено да у његовом понашању има елемената за кривичну одговорност због наношења телесних повреда, али је жена истражитељима рекла да не жели да кривично гони колегу, који је удаљен са посла, наводи АП.
АМЕРИЧКИ МИНИСТАР ЗДРАВЉА ШОКИРАО: Шмркао сам кокаин са WC даске
АМЕРИЧКИ министар здравља и социјалне заштите Роберт Ф. Кенеди млађи изнео је шокантно признање о својој прошлости са дрогама гостујући у једном подкасту у четвртак. Говорећи о борби са зависношћу, открио је до сада непознате детаље.
13. 02. 2026. у 09:12
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти
МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.
12. 02. 2026. у 09:41
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)