НЕВЕРОВАТАН ПРИЗОР: Први пут после пола века снег прекрио пустињу, камиле се смрзавају
САУДИЈСКА Арабија је ове зиме имала необично хладно време, температура је пала испод 0 степени Целзијуса, а обилне снежне падавине покриле су пустињу први пут после 50 година.
Фото: Твитер
Током ове недеље снежна мећава погодила је поједине делове Саудијске Арабије, међу којима је регион Асир.
Многи Саудијци објавили су на интернету видео записе и фотографије на којима је приказана невероватно велика количина снега у пустињи.
Један од најпопуларнијих клипова приказује камиле склупчане на снежном покривачу.
rs.sputniknews.com
Препоручујемо
ЛЕДЕНИ ТАЛАС У САД: Рекордне падавине, у Тексасу вода мора да се прокувава
18. 02. 2021. у 18:59
АМЕРИКА НЕ ПАМТИ ОВАКВУ ЗИМУ: Најмање 21 жртва, милиони без струје (ФОТО/ВИДЕО)
17. 02. 2021. у 08:26
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)