КРВАВ ДАН У САД: У пуцњави у продавници оружја убијене две особе и нападач

Танјуг

21. 02. 2021. у 09:21

ДВЕ особе су убијене, а две рањене, када је нападач у продавници оружја у Њу Орлеансу отворио ватру, на шта су пуцњавом узвратиле муштерије и радници продавнице и усмртиле га, саопштила је локална полиција.

КРВАВ ДАН У САД: У пуцњави у продавници оружја убијене две особе и нападач

Фото: Танјуг/АП

Пуцњава се догодила испред Џеферсон Ган Аутлет продавнице у предграђу Метаири, у суботу око 14.50 часова, према саопштењу шерифове канцеларије, јавио је Гардијан.

Шериф Џозеф Лопинто је рекао да је убица прво устрелио две особе унутар радње, а онда је неколико запослених и муштерија отворило ватру на нападача. Све се дешавало унутар и испред улаза продавнице који је окренут главној саобраћајници у том делу града.

Муштерије који желе да користе стрељану углавном улазе на спољни улаз зграде, а особље које тамо ради носи са собом пиштоље.

Лопинто је рекао да су још две особе рањене и хоспитализоване и налазе се у стабилном стању.

Он је додао да је пуцало неколико особа и да детективи тек треба да склопе коцкице шта се тачно догодило.

- Покушавамо да схватимо, склапајући део по део - рекао је шериф.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАВРШЕН СУДБОНОСНИ САСТАНАК ОКО ГРЕНЛАНДА! Померен из Беле куће, трајао 50 минута, а о једној фотографији сви говоре (ФОТО)

ЗАВРШЕН СУДБОНОСНИ САСТАНАК ОКО ГРЕНЛАНДА! Померен из Беле куће, трајао 50 минута, а о једној фотографији сви говоре (ФОТО)

ЗВАНИЧНИ састанак на високом нивоу око Гренланда, на којем су учествовали амерички потпредседник Џеј Ди Венс, амерички државни секретар Марко Рубио и министри спољних послова Данске и Гренланда, Ларс Локе Расмусен и Вивијан Моцфелт, завршен је након 50 минута.

14. 01. 2026. у 18:36

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.

13. 01. 2026. у 10:22

Коментари (0)

РОЂЕН КАО БЕХЉУЉ БЕХЉУЉИ: Зашто је Беки променио име