ДОК ЈЕ ВИШЕ ОНИХ КОЈИ ЧЕКАЈУ ВАКЦИНУ: Меркел против посебног третмана за вакцинисане

Танјуг

24. 02. 2021. у 15:30

НЕМАЧКА канцеларка Ангела Меркел изјаснила се да је у овом тренутку против посебног третмана за особе које су вакцинисане.

ДОК ЈЕ ВИШЕ ОНИХ КОЈИ ЧЕКАЈУ ВАКЦИНУ: Меркел против посебног третмана за вакцинисане

Фото АП

„Све док број вакцинисаних буде толико мањи од оних који чекају на вакцинацију, држава не би требало да те две групе третира на различит начин“, казала Меркел за „Франкфуртер Алгемајне Цајтунг“.

Она је истакла да мора бити јасно наглашено да вакцинисани не преносе вирус и додала да фирме могу увести посебна правила за вакцинисане.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

СТРОЖА РЕГУЛАТИВА ДАЛА РЕЗУЛТАТЕ: Снажан фокус на заштити малолетника