НИЈЕ ЉУТА, ВЕЋ ТУЖНА: Коначно откривено како се осећа краљица Елизабета након шокантног интервјуа

19. 03. 2021. у 09:26

ИНТЕРВЈУ који су Меган Маркл и Принц дали Опри Винфри уздрмао је свет, а највише краљевску породицу.

НИЈЕ ЉУТА, ВЕЋ ТУЖНА: Коначно откривено како се осећа краљица Елизабета након шокантног интервјуа

Фото:Принтсцреен/Јутјуб

Ипак, како тврди извор, краљица Елизабета "није љута, већ само тужна", након оптужби за расизам који су изнели Меган и Хари, преноси "Сан".

- Одувек су се бринули за Харија и краљица се осећа врло заштитнички према њему - тврди извор.

Како тврди, краљевска породица је покушавала да подржи принца Харија након што је упознао своју супругу.

Упркос Меганиним тврдњама да није имала подршку краљевске породице, извор каже да породица тада није била забринута јер се чинило као да је Хари веома срећан са Меган.

Њих двоје су у интервјуу, између осталог, говорили о томе како су неименовани чланови краљевске породице изразили забринутост због боје коже њиховог сина Арчија пре него што је био рођен и о томе како је Меган имала проблема са менталним здрављем, али јој је палата ускратила помоћ.

У саопштењу Бакингемске након интервјуа палате наводи се да је цела породица била "тужна када је сазнала за све изазове са којима су протеклих година суочавали Меган и Хари".

Краљица је, наводно, свим својим запосленима забранила да јавно говоре о овом интерјвјуу и поручила да ће се овим темама бавити у своја четири зида.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје

УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје

РУСИЈА планира „тренажно“ лансирање интерконтиненталне балистичке ракете РС-24 „Јарс“ у ноћи између 18. и 19. маја, саопштила је украјинска војна обавештајна служба (ГУР) 18. маја.

18. 05. 2025. у 15:55

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).

18. 05. 2025. у 09:54

Коментари (0)

БАЈДЕН ИМА РАК: Метастазе се шире, бивши председник САД тешко болестан