ШПАНЦИ СЛАВЕ НА УЛИЦАМА: Укинут полицијски час после 6 месеци! (ВИДЕО)
ШПАНЦИ су на улицама прославили укидање полицијског часа, који је трајао чак шест месеци због пандемије вируса корона.

Фото: Принтсцреен/Твитер
Многи од њих окупили су се на улицама како би плесали и певали, али регионалне власти наводе да ће спречити окупљања.
Ванредна ситуација укинута је, а њом је била предвиђена и забрана кретања од 11 сати увече до шест ујутро.
Полицијски час престао је да важи у ноћи између суботе и недеље, што су многи Шпанци дочекали као слободу, масовно се окупивши на улицама.
Међутим, неке локалне власти најављују своја ограничења, будући да стопе заражености и смртности варирају.
У покрајинама Арагон и Балеари, локалне власти најавиле су да ће затражити да полицијски час остане, преноси РТ.
(Спутњик)
Препоручујемо


ОМОГУЋИТЕ СЛОБОДАН ИЗВОЗ ВАКЦИНА: Макрон упутио снажну поруку америчком председнику
08. 05. 2021. у 15:12

РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)
КОЛУМБИЈСКИ држављанин Јостин Андрес Москера (35) проглашен је кривим за двоструко убиство у случају који је шокирао британску јавност.
21. 07. 2025. у 18:43

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)