ПУТИН САОПШТИО ВАЖНЕ ВЕСТИ: У Русији ускоро четврта вакцина против короне

Новости онлајн

18. 05. 2021. у 10:59

У РУСИЈИ ће ускоро бити пуштена у промет четврта вакцина против вируса корона, изјавио је председник Русије Владимир Путин.

ПУТИН САОПШТИО ВАЖНЕ ВЕСТИ: У Русији ускоро четврта вакцина против короне

Фото АП

- Успели смо брзо да направимо три ефикасне вакцине против вируса корона - рекао је руски лидер.

Он је нагласио да се повећава имунизација становништва.

Путин је нагласио да је Русија заинтересована за сарадњу са страним партнерима у борби против пандемије.

У Русији су већ регистроване "Спутњик Ве" (Sputnik V), „ЕпиВакКорона" и "КовиВак".

(Спутњик)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.

17. 04. 2026. у 13:13

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

Корак ближе грађанима: „еУправа за све“ у десет локалних самоуправа