НАЈЗАД ДОЛИЈАЛИ СИЛОВАТЕЉИ ДЕЦЕ: Језиви случајеви вишегодишњег злостављања малишана изазвали буру у Италији
ШКОТСКА је изручила Италији проповедника који је побегао из земље да би избегао казну због вишегодишњег сексуалног напаствовања своје троје деце, извештава агенција Анса.
Фото Архива
Према писању агенције прича је језива, нарочито зато што је мајка, која је све време знала за то, одбила да га пријави, а у току истраге је изјавила "да воли своју децу, али да жели да заштити мужа и сачува брак".
Истрага је покренута пошто је најмлађа кћерка пријавила полицији да ју је отац напаствовао, заједно са старијом сестром и млађим братом, још од када је имала четири године.
У истрази је утврђено да је отац не само напаствовао децу, него их је малтретирао, вређао и тукао. Полиција је открила да је отац силеџија поставио најмање две камере у купатило, а остале распоредио по стану и снимао док је напаствовао децу.
Кћерка која је пријавила случај покушала је да наговори и мајку, брата и сестру да се придруже пријави, али су они одбили.
И у Милану је полиција ухапсила директора компаније "Глобал фарма" Антонија ди Фазија због силовања 21-годишње студенткиње. У мобилном телефону ухапшеног "серијског силоватеља", како га описују медији, пронађене су фотографије и других девојака које је снимао за време напада.
Полиција је истрагу покренула пошто је студенткиња, која је стажирала у његовој компанији, пријавила да ју је силоватељ намамио у своју кућу под изговором да је представи другим предузетницима, да је након што је попила кафу потпуно изгубила свест и да се пробудила дан касније и тада схватила шта се догодило. У кући силоватеља полиција је пронашла друге доказе о сексуалном напаствовању жртава.
Директор-силоватељ је био познат као хвалисавац и човек који воли луксузне аутомобиле, пишу медији.
ШТА СПРЕМАЈУ БРИТАНЦИ НА БАЛКАНУ: Специјалац одржао састанак са војим лидерима Албаније, Црне Горе, БиХ, Македоније и Приштине
СПЕЦИЈАЛНИ изасланик Велике Британије за Западни Балкан Карен Пирс организовала је састанак са војним лидерима Албаније, Црне Горе, Северне Македоније, БиХ и самопроглашеног Косова, које је представљао заменик команданта КБС-а генерал-мајор Енвер Чикаћи.
13. 11. 2025. у 15:48
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
Дарко навео ШЕСТ ствари о животу у Немачкој о којима се ћути: Разбио велики мит, па открио због чега ПОЛИЦИЈА уме да дође на врата
ДАРКО Тешић, који стоји иза популарног Инстаграм профила „Балканац у Немачкој“ недавно је објавио видео који је привукао велику пажњу пратилаца, а у њему на духовит и искрен начин дели своја запажања о животу у Немачкој.
13. 11. 2025. у 18:15
Коментари (0)